ÅRETS PROGRAM

Tirsdag den 13. juni

Store Scene
Konferencier:       Frank “Megabody”
18.15 – 19.30      Noah
20.30 – 21.45      Big Fat Snake
22.45 – 24.00      Queen Machine       

Pubfrits
19.00 – 20.15      Nalle & Crazy Ivans
21.00 – 22.15      Bad Cats
23.15 – 00.30      Niklas Schneidermann   

Nilles telt

Konferencier:       Anders Blach
10.15 – 11.30      Sigurd Barret (lukket arrangement)
13.30 – 15.00      Brothers Inc. Grand Prix (lukket arrangement)
18.00 – 19.15      Hverdagens Helte

Onsdag den 14. juni

Store Scene

Konferencier:        Torben Hedegård
10.30 – 11.00        Jeanette & Rødderne
11.00 – 11.30        Stjernedrys
11.30 – 12.00        Kørestolsræserne
12.00 – 12.30        Stjernerne

Konferencier:         Frank “Megabody”
13.00 – 14.15        Kandis
15.30 – 16.45        Gnags
18.00 – 19.15        Lars Lilholt band
20.30 – 21.45        Carpark North
22.45 – 24.00        D-A-D

Pubfrits
13.00 – 15.00        DM i Luftguitar
17.00 – 18.15        Flemming Fiol
19.15 – 20.30        Mads Toghøj trio
21.45 – 23.00        Tom Donovan
24.00 – 01.15        Bagaardspumaerne  

Nilles Telt

Konferencier:       Thomas Øm
10.30 – 11.15       Ronny Gaga
11.15  12.00       Banditterne
12.00  12.45       Elekanterne
12.45  13.30       De 7 måske 8
13.30  14.15       Møllegaardens Rockband
14.15  15.00       Djursland Folkehøjskole
15.00  15.45       Sækken med Hip-Hoppere
16.00  17.00       United by Music (NL)
17.00  18.00       The Mix (Ger)

Konferencier:        Anders Blach
19.15  20.30       Shu-bi or not Shu-bi
21.30  22.45       One Love Marley band
24.00  01.15       Almost AC/DC

Fritslaug
14.30 – 17.00      
19.15 – 20.45       Bamsesvenner Tribute
Billetter købes i Informationen

Torsdag den 15. juni

Store Scene
Konferencier:       Torben Hedegård
12.15 – 12.45       Music Unites Europe in koncert

Konferencier:        Frank “Megabody”
13.00 – 14.15       Birthe Kjær & Feel Good Band
15.30 – 16.45       Burhan G.
18.00 – 19.15       Lukas Graham
20.30 – 21.45       Kim Larsen & Kjukken
22.45 – 24.00       Infernal

Pubfrits
14.00  15.30       DM Luftguitar
17.00  18.15       Lars Love Louise
19.15 – 20.30       Den Grimmeste Mand I Byen
21.30  22.45       Juncker

Ret til ændringer forbeholdes. 

Nilles Telt

Konferencier:      Thomas Øm og Torben Hedegaard
10.30 – 12.00      Gudstjeneste v./ Gospel Brothers
12.00 – 12.45      Saabu Rock
12.45 – 13.30      Rock’n Roll Boys
13.30 – 14.15      Hitpatruljen
14.15 – 15.00      Sølundrockerne & Hitpatruljen
15.00 – 15.45      Møllebanden
15.45 – 16.30      De Spillende Muldvarper
16.30 – 17.15      Crazy Mike
17.15 – 18.00      Lasse Lindholm Band

Konferencier:       Anders Blach
19.15 – 20.30      Thomas Helmig Jam
21.30 – 22.45      Nikolaj & Piloterne

Fritslaug

14.30 – 17.00
19.00 – 21.30       Fede Finn & Funny Boyz 

Billetter købes i Informationen